eKonto w mBanku

eKonto (mBank) – szczegółowy opis oferty

Każdy zna mBank i jego podstawowy produkt bankowy – eKonto. mBank jest traktowany głównie jako bank internetowy, gdzie jego obsługa odbywa się głównie online oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej na smartfona. eKonto staje się całkowicie bezpłatnym rachunkiem po spełnieniu kilku prostych warunków, co sprawia, że jest to rachunek godny polecenia.

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za przelewy online
  • 5 zł za przelewy SEPA
  • 5 zł za przelewy ekspresowe
  • [tipso tip=”Zwolnienie z opłaty: powyżej 5 transakcji kartą w miesiącu”]0 zł / 4 zł za korzystanie z karty do rachunku[/tipso]
  • 0 zł za wypłatę z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK i Planet Cash (powyżej 100 zł)
  • 1 zł miesięcznie za polecenie zapłaty

 

Otwórz eKonto

Zalety eKonta

mBank bardzo często organizuje różnego rodzaju promocje bankowe, obecnie dostępna jest promocja „Lepiej z eKontem”, gdzie za założenie rachunku można otrzymać nawet 130 zł zwrotu do wykorzystania na zakupy – 4% zwrotu za transakcje kartą lub blikiem (max 130 zł na miesiąc). eKonto jest bardzo proste w obsłudze i jest prawie całkowicie bezpłatne. Wystarczy wykonać miesięcznie minimum 5 transakcji kartą, aby korzystanie z eKonta było darmowe. mBank w swojej ofercie dla klientów posiada także mOkazje – jest to system rabatowy, który oferuje zniżki do popularnych sieciówek (odzież, zdrowie i uroda, pizzerie). mBank podobnie jak pozostałe banki, wspiera system płatności BLIK.

Nasza ocena eKonta w mBanku

Bezpłatne prowadzenie konta
Bezpłatne przelewy internetowe

Komentarz Kreatora Finansów:
eKonto kojarzy się głównie z rachunkiem internetowym. Polecane jest do codziennego użytku. W połączeniu z promocjami typu „Lepiej z eKontem”, można na prowadzeniu konta nawet zarobić! Konto warte założenia. Minusem jest potrzeba wykonania minimum 5 transakcji w miesiącu, aby karta była bezpłatna.


Ocena końcowa: 4,5/5

 

Otwórz eKonto

Dodatkowe informacje:


Konto osobiste eKonto (mBank) – opinie użytkowników

Brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie bankowym!

Wyrażam zgodę na wstawienie mojej opinii na stronie www.kreatorfinansow.pl.