Konto osobiste dbNET Premium w Deutsche Bank

Konto osobiste dbNET Premium (Deutsche Bank) – szczegółowy opis oferty

Konto osobiste dbNET Premium w Deutsche BankJeśli interesuje Cię darmowe konto osobiste ze stałym oprocentowaniem na 1,3% rocznie to koniecznie zapoznaj się z ofertą Deutsche Banku. Dla klientów został przygotowany specjalny pakiet oszczędnościowy, który pozwala na bezpieczne lokowanie gotówki na koncie w banku. Warto wspomnieć o lokacie na dzień dobry, która jest oprocentowana na 3% w skali roku.

0 zł za prowadzenie konta
HIT: 1,3% – oprocentowanie rachunku podstawowego
0 zł za przelewy internetowe
5 zł za przelewy SEPA w Unii Europejskiej
0 zł za korzystanie z karty
0 zł za polecenie zapłaty
0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie (do 2018 roku)

Otwórz Konto dbNET Premium

Co warto zapamiętać?

Konto dbNET PREMIUM najprościej jest założyć przez Internet – wniosek złożysz na tej stronie. W ciągu kilku dni kurier przywiezie umowę – ważne, aby mieć przy sobie ksero dowodu osobistego.

Deutsche Bank przygotował specjalnie dla swoich klientów ciekawe rozwiązania oszczędnościowe, między innymi:

  • Lokata powitalna na 3% – wyłącznie dla nowych klientów otwierających konto osobiste dbNET Premium najpóźniej 31.12.2017. Oferta aktywna jest przez pierwsze 30 dni od momentu otwarcia rachunku osobistego i trwa 12 miesięcy (opr. 3% w skali roku). Każdy klient ma możliwość założenia aż 5 lokat, łącznie na kwotę 100 000 PLN. (5 lokat, każda minimalnie po 20 000 PLN).
  • db PLUS – rachunek oszczędnościowy oprocentowany na 2,55% w skali roku, który utrzymuje w/w oprocentowanie przez 4 miesiące od momentu otwarcia Konta PLUS (do kwoty 100 000 PLN). Po tym czasie oprocentowanie wynosi 1,05%.

Stałe oprocentowanie rachunku osobistego na 1,3% sprawia, że konto dbNET Premium staje się naprawdę atrakcyjne na tle innych kont osobistych dostępnych na rynku bankowym. Dodatkowo możliwość założenia lokaty 12-miesięcznej na 3% daje kolejną możliwość zarobienia pieniędzy w sposób bardzo bezpieczny (środki do kwoty 100 000 EUR są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny).

Pytania i odpowiedzi

Nasza ocena Konta dbNET Premium

Oprocentowanie rachunku 1,3%!
0 zł za prowadzenie rachunku osobistego
Darmowe bankomaty
Lokata powitalna (3%)

Komentarz Kreatora Finansów:
Konto zasługuje na wyróżnienie głównie za to, że podstawowe korzystanie z rachunku jest bezpłatne. Wisienką na torcie jest z pewnością oprocentowanie rachunku na 1,3% oraz możliwość skorzystania z lokaty na 3% w skali roku.


Ocena końcowa: 5/5

Złóż wniosek o konto dbNET Premium przez Internet

Dodatkowe informacje:


Konto dbNET Premium (Deutsche Bank) – opinie użytkowników

MCbq (12/09/2017 02:30) napisał/a:

Oprocentowanie 1,3% robi swoje i to mnie przekonało do założenia rachunku dbNET w Deutsche Banku. Polecam.

Dodaj własną opinię o produkcie bankowym!

Wyrażam zgodę na wstawienie mojej opinii na stronie www.kreatorfinansow.pl.