Konto Za Zero w PKO BP

Konto Za Zero (PKO BP) – szczegółowy opis oferty

Konto Za Zero w PKO BPPKO BP przygotował dla swoich średnio aktywnych klientów ciekawe konto osobiste – Konto Za Zero. Jest to idealny rachunek osobisty dla osób, które nie chcą spełniać wielu warunków, aby korzystanie z konta stało się bezpłatne. A warunek do spełnienia jest wręcz banalny!

[tipso tip=”Zwolnienie z opłaty: wyrobienie karty do konta”]0 zł za prowadzenie rachunku[/tipso]
[tipso tip=”Zwolnienie z opłaty: transakcje kartą powyżej 300 zł w miesiącu”]0 zł / 6,90 zł za korzystanie z karty do rachunku[/tipso]
0 zł za zlecenie stałe
0 zł (bezpłatne) wypłaty z bankomatów sieci PKO BP (pozostałe 3%, minimum 5 zł; 10 zł za granicą)
0 zł za przelewy internetowe

Otwórz Konto Za Zero

Rachunek Konto Za Zero nie jest oprocentowany, a przy spełnieniu dwóch prostych warunków, korzystanie z niego staje się bezpłatne. Zakładając konto osobiste w PKO BP mamy możliwość skorzystania z ciekawych promocji bankowych, gdzie do zgarnięcia jest premia pieniężna lub nagroda rzeczowa.

Promocja „Mam PKO” z premią – 100 zł dla nowych klientów i 50 zł dla obecnych

Osoba zakładająca rachunek Konto Za Zero ma możliwość zdobycia w bardzo prosty sposób premii w wysokości 100 zł. Wystarczy po założeniu rachunku wykonać kilka (lub jedną) transakcji o wartości minimum 200 PLN za pośrednictwem karty oraz poprzez IKO na kwotę minimum 10 PLN. Oferta z premią kierowana jest do osób, które przez ostatnie 36 miesięcy nie posiadały rachunku osobistego lub firmowego w PKO BP.

Klienci posiadający już rachunek w PKO BP, mają natomiast możliwość zdobycia premii w wysokości 50 zł. Wystarczy polecić znajomemu lub komuś z rodziny rachunek w PKO BP oraz podać mu kod polecający (można go wygenerować po rejestracji w programie premiowym „Mam PKO”).

Nasza ocena Konta Za Zero

Atrakcyjny program poleceń z premią
Obsługa obcych walut EUR, GBP, CHF i USD (rachunek walutowy)
Obsługa BLIK
Atrakcyjne warunki dla beneficjentów programu 500+
Brak wsparcia przelewów natychmiastowych

Komentarz Kreatora Finansów:
PKO BP po raz kolejny pokazuje, że główny produkt bankowy, jakim jest Konto Za Zero to świetna propozycja dla osób młodych jak i tych starszych. Bank nie wymaga w tym przypadku spełniania wygórowanych warunków, aby za korzystanie z rachunku nie były pobierane opłaty. Wystarczy posiadać kartę do konta i wykonywać nią obrót minimum 300 złotych miesięcznie – nic więcej. Atutem także jest dostęp do środków poprzez intuicyjną aplikację na telefony komórkowe. Bank PKO BP przygotował specjalne warunki dla klientów korzystających z programu 500 plus.


Ocena końcowa: 4,5/5

Otwórz Konto Za Zero

Dodatkowe informacje:


Konto Za Zero (PKO BP) – opinie użytkowników

Brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie bankowym!

Wyrażam zgodę na wstawienie mojej opinii na stronie www.kreatorfinansow.pl.