Nest Konto w Nest Banku

Nest Konto (Nest Bank) – szczegółowy opis oferty

Nest Konto w Nest BankuCzy istnieje konto idealne? Wychodzi na to, że tak! Odpowiedzią na to pytanie jest Nest Konto w Nest Banku, które jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne! Bank bardzo często oferuje swoim klientom promocje bankowe – obecnie jedna z ofert skierowana jest do osób korzystających w ramach programu 500+, gdzie po spełnieniu kilku prostych warunków można zgarnąć 200 zł premii rocznie.

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za przelewy SEPA (wewnątrz UE)

0 zł za przelewy online (krajowe)

1 zł za przelewy natychmiastowe (ekspresowe)

0 zł za korzystanie z karty płatniczej

0 zł za wypłatę z bankomatów na terenie Polski

0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty

 

Otwórz Nest Konto przez Internet

Jak otworzyć rachunek Nest Konto w Nest Banku?

Założenie konta jest bardzo proste – można to zrobić telefonicznie za pośrednictwem BOK (Biura Obsługi Klienta) albo poprzez wypełnienie wniosku na tej stronie www.

Aktywacja rachunku drogą online odbywa się w kilka minut – wystarczy przelać 1 zł na nowy rachunek w Nest Banku celem weryfikacji danych osobowych. W przypadku tradycyjnego potwierdzenia danych, należy podpisać umowę o świadczenie usług bankowych, którą przywiezie kurier w ciągu 7 dni.

Nest Konto oferuje także bezpłatny rachunek walutowy (EUR, USD, GBP), do której pierwsza karta wydawana jest bezpłatnie. Wypłata środków w bankomacie za granicą jest również bezpłatna, ale należy doliczyć 3% prowizji w przypadku, gdy następuje przewalutowanie środków.

Nest Konto to także sposób na oszczędzanie pieniędzy na lokatach terminowych. Obecnie dostępna jest Nest Lokata Witaj na 4% dla nowych klientów. Lokata trwa 3 miesiące i jest oprocentowana na 4% w skali roku, a limit środków wynosi od 1 000 PLN do 10 000 PLN.

Co warto zapamiętać?

 1. Nest Konto jest bezwarunkowo bezpłatne bez spełniania jakichkolwiek warunków.
 2. Po założeniu rachunku przysługuje lokata trzymiesięczna, która jest oprocentowana na 4% w skali roku i obejmuje środki od 1 000 PLN do 10 000 PLN.
 3. Nowe środki (do 50 000 PLN) mogą być oprocentowane na koncie oszczędnościowym do 2,25% w skali roku.
 4. DARMOWE BANKOMATY w Polsce

Promocja bankowa „Nest Kieszonkowe” dla beneficjentów 500+

Osoby pobierające środki z programu 500 plus mogą odebrać 200 złotych premii rocznie. Promocja jest objęta prostym regulaminem:

 • Należy być posiadaczem (lub założyć nowy rachunek) Nest Konta lub Nest BIZnest Konta.
 • Zalogować się przez Internet do banku i wypełnić wniosek o wzięcie udziału w promocji Nest Kieszonkowe
 • Należy otworzyć rachunek przeznaczony dla dziecka (Nest Rodzinne Oszczędności dla dzieci do 13 roku lub Konto Samodzielne dla dziecka 13 – 18 lat).
 • Otrzymywać wynagrodzenie z tytułu pracy na rachunek Nest Konto (minimum 2 500 PLN miesięcznie) oraz zaakceptować otrzymywanie treści marketingowych.

Premia podzielona jest na kwartały, a spełniając warunek wpływu z tytułu wynagrodzenia przez 3 miesiące w danym kwartale, wpływać będzie dodatkowe 50 PLN. Premię można otrzymać cztery razy – dla każdego kwartału w roku jeden raz.

Złóż wniosek o Nest Konto

Nasza ocena Nest Konta w Nest Banku

Bezwarunkowe 0 zł za konto
0 zł za przelewy online
1 zł za przelewy ekspresowe
Bezpłatne wszystkie bankomaty w Polsce

Komentarz Kreatora Finansów:
Nest Konto to prawdziwe konto za zero złotych. Podstawowa obsługa rachunku jest pozbawiona jakichkolwiek opłat. Każdy klient Nest Banku może założyć lokatę na 3 miesiące oprocentowaną na 4% w skali roku. Nest Bank wspiera szybkie założenie konta przez Internet (nawet w kilka minut!).


Ocena końcowa: 5/5

Dodatkowe informacje:


Nest Konto (Nest Bank) – opinie użytkowników

Brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie bankowym!

Wyrażam zgodę na wstawienie mojej opinii na stronie www.kreatorfinansow.pl.

Share this Story
Load More Related Articles
Load More By Kreator Finansów
 • Konto osobiste

  eKonto m w mBanku

  eKonto m (mBank) – szczegółowy opis oferty eKonto m to rachunek przeznaczony dla osób młodych (do 24 roku życia). Nowi klienci, ...
 • Konto osobiste

  Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbank

  Wymarzone Konto Osobiste (Raiffeisen Polbank) – szczegółowy opis oferty Wymarzone Konto Osobiste jest idealne dla osób, które chcą posiadać oprocentowany rachunek ...
 • Konto osobiste

  Konto Jakie Chcę – BZ WBK

  Konto Jakie Chcę (BZ WBK) – szczegółowy opis oferty Nowa oferta konta osobistego w BZ WBK jest jeszcze bardziej dostosowana do ...
 • Konto osobiste

  Konto Za Zero w PKO BP

  Konto Za Zero (PKO BP) – szczegółowy opis oferty PKO BP przygotował dla swoich średnio aktywnych klientów ciekawe konto osobiste – ...
 • Konto osobiste

  Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe

  Konto Freemium (T-Mobile Usługi Bankowe) – szczegółowy opis oferty T-Mobile do tej pory mogło się kojarzyć jedynie z siecią komórkową. Od pewnego czasu ...
 • Konto osobiste

  Konto osobiste dbNET Premium w Deutsche Bank

  Konto osobiste dbNET Premium (Deutsche Bank) – szczegółowy opis oferty Jeśli interesuje Cię darmowe konto osobiste ze stałym oprocentowaniem na 1,3% rocznie ...
Load More In Konto osobiste

Check Also

eKonto m w mBanku

eKonto m (mBank) – szczegółowy opis oferty eKonto ...

Od Autora

Mówi się, że pieniądze to nie wszystko, ale czy to rzeczywiście prawda? Na tym blogu pokazuję, że finanse osobiste "nie gryzą" ;-)
Więcej przeczytasz na stronie O Kreatorze Finansów.

@kreatorfinansow

 • #kreatorfinansow social media czas zacząć