O Kreatorze Finansów

Kreator Finansów powstał jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie rzetelnych informacji z zakresu bankowości w polskim Internecie. Wybór konta bankowego bez przestudiowania regulaminu wiąże się z możliwością wystąpienia problemów w przyszłości (np. wprowadzenie opłat za część usługi).

I tutaj pojawia się on, KreatorFinansów.pl – serwis agregujący i sortujący oferty bankowe (konta i lokaty) wraz z prześwietleniem regulaminu banku.

Staramy się, aby wszelkie informacje zawarte na naszej stronie były rzetelne oraz aktualne. Czasami może się zdarzyć, że nie zdążymy zaktualizować treści oferty, stąd niekiedy realna oferta banku może nieznacznie różnić się od tej, którą my przedstawiamy. Zawsze prosimy naszych czytelników o samodzielną ostateczną weryfikację oferty po stronie banku, aby nie dochodziło do różnego rodzaju problemów po założeniu produktu bankowego.

Kontakt i współpraca

Wszelkie pytania dotyczące ofert oraz inne sprawy, prosimy kierować za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres e-mail .